Gra PBF Galaktyka
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Gra PBF Galaktyka

Strategiczna gra PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Komentarze do rejestracji

Go down 
+3
AdDur
Modeller
Ruryk
7 posters
AutorWiadomość
Ruryk

Ruryk


Liczba postów : 46
Data rejestracji : 20/07/2013

Komentarze do rejestracji Empty
PisanieTemat: Komentarze do rejestracji   Komentarze do rejestracji Icon_minitimeSob Lip 20, 2013 3:37 pm

Zakładam ten temat tutaj, bo nie wiem, czy administrator życzyłby sobie coby go zakładać w kategorii z rejestracjami. AdDur ukradł mi konstelację numer 1, sam chciałem robić tam państwo Wink. Widocznie za długo smażyłem zgłoszenie.
Powrót do góry Go down
Modeller
Admin
Modeller


Liczba postów : 914
Data rejestracji : 17/07/2013
Age : 29
Skąd : Adminland

Komentarze do rejestracji Empty
PisanieTemat: Re: Komentarze do rejestracji   Komentarze do rejestracji Icon_minitimeSob Lip 20, 2013 3:57 pm

Przeniesione do rejestracji.

Życie, kolego Smile
Powrót do góry Go down
https://pbfgalaktyka.forumpolish.com
Ruryk

Ruryk


Liczba postów : 46
Data rejestracji : 20/07/2013

Komentarze do rejestracji Empty
PisanieTemat: Re: Komentarze do rejestracji   Komentarze do rejestracji Icon_minitimeSob Lip 20, 2013 3:59 pm

No zdarza się Wink . Nie żywię urazy, w żadnym razie, poza tym fajne państwo się tam zapowiada.
Powrót do góry Go down
AdDur
Gracz
AdDur


Liczba postów : 219
Data rejestracji : 19/07/2013
Age : 29
Skąd : M(h)roczna Wieża

Komentarze do rejestracji Empty
PisanieTemat: Re: Komentarze do rejestracji   Komentarze do rejestracji Icon_minitimeSob Lip 20, 2013 3:59 pm

No ja też od początku sobie tamten kąt upatrzyłem...

A dziękuję, dziękuję. Twoje państwo też zacne.
Powrót do góry Go down
Ruryk

Ruryk


Liczba postów : 46
Data rejestracji : 20/07/2013

Komentarze do rejestracji Empty
PisanieTemat: Re: Komentarze do rejestracji   Komentarze do rejestracji Icon_minitimeSob Lip 20, 2013 5:34 pm

Apeluję o rozpatrzenie mojego zgłoszenia - wiem, że tłuste, ale proszę o wybaczenie Wink .
Powrót do góry Go down
AdDur
Gracz
AdDur


Liczba postów : 219
Data rejestracji : 19/07/2013
Age : 29
Skąd : M(h)roczna Wieża

Komentarze do rejestracji Empty
PisanieTemat: Re: Komentarze do rejestracji   Komentarze do rejestracji Icon_minitimeSob Lip 20, 2013 11:00 pm

Turek - gramy chyba tylko ludźmi.
Powrót do góry Go down
Turek




Liczba postów : 4
Data rejestracji : 20/07/2013

Komentarze do rejestracji Empty
PisanieTemat: Re: Komentarze do rejestracji   Komentarze do rejestracji Icon_minitimeNie Lip 21, 2013 5:36 am

No nie gadaj...
Powrót do góry Go down
Modeller
Admin
Modeller


Liczba postów : 914
Data rejestracji : 17/07/2013
Age : 29
Skąd : Adminland

Komentarze do rejestracji Empty
PisanieTemat: Re: Komentarze do rejestracji   Komentarze do rejestracji Icon_minitimeNie Lip 21, 2013 6:48 am

Turek, zrób nowe podanie w nowym temacie, stare zostało zablokowane.
Powrót do góry Go down
https://pbfgalaktyka.forumpolish.com
Zgredźmin

Zgredźmin


Liczba postów : 219
Data rejestracji : 21/07/2013

Komentarze do rejestracji Empty
PisanieTemat: Re: Komentarze do rejestracji   Komentarze do rejestracji Icon_minitimeNie Lip 21, 2013 3:01 pm

Przydałyby się większe mapy które pozawalają na odczytanie nazwy systemu Razz
Powrót do góry Go down
https://www.facebook.com/KronikaHistoryczna
Richtus

Richtus


Liczba postów : 122
Data rejestracji : 19/07/2013
Age : 31

Komentarze do rejestracji Empty
PisanieTemat: Re: Komentarze do rejestracji   Komentarze do rejestracji Icon_minitimeNie Lip 21, 2013 3:27 pm

Polecam .
Powrót do góry Go down
Modeller
Admin
Modeller


Liczba postów : 914
Data rejestracji : 17/07/2013
Age : 29
Skąd : Adminland

Komentarze do rejestracji Empty
PisanieTemat: Re: Komentarze do rejestracji   Komentarze do rejestracji Icon_minitimeNie Lip 21, 2013 3:49 pm

Powtarzam po raz ktorys: Mapa w pelnej rozdzielczosci JEST dostepna. Wiecej nie bede powtarzal. Wystarczy jej poszukac tam, gdzie moze ona sie znajdowac.
Powrót do góry Go down
https://pbfgalaktyka.forumpolish.com
Zgredźmin

Zgredźmin


Liczba postów : 219
Data rejestracji : 21/07/2013

Komentarze do rejestracji Empty
PisanieTemat: Re: Komentarze do rejestracji   Komentarze do rejestracji Icon_minitimeNie Lip 21, 2013 3:51 pm

A tam a tam. Nie przyuważyłem linka na dole, ale może to znak (bo wnioskuję że ktoś jeszcze nie zauważył go) że warto by go jakoś wyróżnić Wink

<<Duża mapa>>tu link<<Duża mapa>>
Powrót do góry Go down
https://www.facebook.com/KronikaHistoryczna
Ruryk

Ruryk


Liczba postów : 46
Data rejestracji : 20/07/2013

Komentarze do rejestracji Empty
PisanieTemat: Re: Komentarze do rejestracji   Komentarze do rejestracji Icon_minitimeNie Lip 21, 2013 5:14 pm

Tak ordynarnej zrzyny jaką odstawia nam w podaniu Turek tom od dawien dawna nie widział.
Powrót do góry Go down
Ruryk

Ruryk


Liczba postów : 46
Data rejestracji : 20/07/2013

Komentarze do rejestracji Empty
PisanieTemat: Re: Komentarze do rejestracji   Komentarze do rejestracji Icon_minitimeNie Lip 21, 2013 5:38 pm

Mój komentarz do rejestracji. Nie, żebym zarzucał komukolwiek słabiznę w pisaniu zgłoszenia, chcę tylko zwrócić Waszą uwagę na jeden fakt - między momentem obecnym a upadkiem Ziemi minęły cztery tysiące lat. 4.000, w cyfrach. Wasze zaś historie są napisane w większości tak (poza tą AdDura) jakby to miało miejsce z pięćset lat temu. Ja wszystko rozumiem, ale weźcie dajcie spokój i podejdźcie do tego poważniej.
Powrót do góry Go down
Turek




Liczba postów : 4
Data rejestracji : 20/07/2013

Komentarze do rejestracji Empty
PisanieTemat: Re: Komentarze do rejestracji   Komentarze do rejestracji Icon_minitimeNie Lip 21, 2013 5:54 pm

Jestem strasznie nakręcony na Tau, co ja poradzę.
Powrót do góry Go down
Ruryk

Ruryk


Liczba postów : 46
Data rejestracji : 20/07/2013

Komentarze do rejestracji Empty
PisanieTemat: Re: Komentarze do rejestracji   Komentarze do rejestracji Icon_minitimeNie Lip 21, 2013 5:56 pm

To sobie odpal Dawn of War albo idź pograj w bitewniaka.
Powrót do góry Go down
Zgredźmin

Zgredźmin


Liczba postów : 219
Data rejestracji : 21/07/2013

Komentarze do rejestracji Empty
PisanieTemat: Re: Komentarze do rejestracji   Komentarze do rejestracji Icon_minitimeNie Lip 21, 2013 6:27 pm

@Ruryk(Boyar?): Nie każdy będzie pisał takie eseje jak ty Razz Pogódź się z tym Razz Ludzi myli pewnie data zakończenia wojny i utożsamiają ją z upadkiem Ziemi (bo nie ma podanej daty jej upadku, albo mi umknęła)
Powrót do góry Go down
https://www.facebook.com/KronikaHistoryczna
Fogler




Liczba postów : 127
Data rejestracji : 20/07/2013

Komentarze do rejestracji Empty
PisanieTemat: Re: Komentarze do rejestracji   Komentarze do rejestracji Icon_minitimeNie Lip 21, 2013 6:31 pm

Skoro nie ma państwa totalitarnego to ja to zrobię, za chwilę będzie podanie Very Happy
Powrót do góry Go down
Ruryk

Ruryk


Liczba postów : 46
Data rejestracji : 20/07/2013

Komentarze do rejestracji Empty
PisanieTemat: Re: Komentarze do rejestracji   Komentarze do rejestracji Icon_minitimeNie Lip 21, 2013 6:31 pm

Żaden Boyar Razz .
Powrót do góry Go down
Modeller
Admin
Modeller


Liczba postów : 914
Data rejestracji : 17/07/2013
Age : 29
Skąd : Adminland

Komentarze do rejestracji Empty
PisanieTemat: Re: Komentarze do rejestracji   Komentarze do rejestracji Icon_minitimeNie Lip 21, 2013 7:11 pm

Sigrun Razz
Powrót do góry Go down
https://pbfgalaktyka.forumpolish.com
Modeller
Admin
Modeller


Liczba postów : 914
Data rejestracji : 17/07/2013
Age : 29
Skąd : Adminland

Komentarze do rejestracji Empty
PisanieTemat: Re: Komentarze do rejestracji   Komentarze do rejestracji Icon_minitimeNie Lip 21, 2013 7:32 pm

Fora potworzę, gdy odpiszę na te podania.
Powrót do góry Go down
https://pbfgalaktyka.forumpolish.com
Ruryk

Ruryk


Liczba postów : 46
Data rejestracji : 20/07/2013

Komentarze do rejestracji Empty
PisanieTemat: Re: Komentarze do rejestracji   Komentarze do rejestracji Icon_minitimeNie Lip 21, 2013 7:43 pm

Zgłaszam obiekcje odnośnie uwagi administratora w temacie gacucha - tę, że każdy system jest odgórnie opisany. Nigdzie nie było o tym mowy, sam sobie rozpisałem systemy i podałem tę informację nawet w zaakceptowanym podaniu.
Powrót do góry Go down
Modeller
Admin
Modeller


Liczba postów : 914
Data rejestracji : 17/07/2013
Age : 29
Skąd : Adminland

Komentarze do rejestracji Empty
PisanieTemat: Re: Komentarze do rejestracji   Komentarze do rejestracji Icon_minitimeNie Lip 21, 2013 7:48 pm

Cytat :
STATYSTYKI GOSPODARCZE
Każdy gracz zaczyna z taką samą gospodarką, o takiej samej sile. To od gracza zależy, jak ją rozwinie.

Systemy planetarne: 4
Wydajność gospodarcza: 20,00
Liczba ludności: 3 000 mln
Zadowolenie: 75%

Gracz decyduje na początku gry, gdzie rozstawia te siły (z wyjątkiem statystyk gospodarki; te są przypisane odgórnie do systemów).


Z tego można wywnioskować, że spis systemów został już utworzony. Ale jeśli ktoś ma już stworzony plan swoich systemów, i nie będzie on kolidował z planami gry, nie będzie problemów z jego zaakceptowaniem.
Powrót do góry Go down
https://pbfgalaktyka.forumpolish.com
Ruryk

Ruryk


Liczba postów : 46
Data rejestracji : 20/07/2013

Komentarze do rejestracji Empty
PisanieTemat: Re: Komentarze do rejestracji   Komentarze do rejestracji Icon_minitimeNie Lip 21, 2013 7:51 pm

Nie no, wiadomo, kwestie takie jak liczba ludności to OK, przyjąłem, że mam te 3 miliardy i je sobie rozdysponuję po planetach systemów, nie sądziłem tylko, że liczba światów etc. też jest już zrobiona.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Komentarze do rejestracji Empty
PisanieTemat: Re: Komentarze do rejestracji   Komentarze do rejestracji Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Komentarze do rejestracji
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gra PBF Galaktyka :: Archiwum :: Archiwum :: Rejestracja-
Skocz do: