Gra PBF Galaktyka
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Gra PBF Galaktyka

Strategiczna gra PBF
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Skrócenie tury gry.

Go down 
+4
NiniHappyFace
Rizi
AdDur
Modeller
8 posters

Co zrobić z czasem tury?
Wydłużyć
Skrócenie tury gry. Vote_lcap25%Skrócenie tury gry. Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Skrócić (podaj o ile)
Skrócenie tury gry. Vote_lcap75%Skrócenie tury gry. Vote_rcap
 75% [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 4
 

AutorWiadomość
Modeller
Admin
Modeller


Liczba postów : 914
Data rejestracji : 17/07/2013
Age : 29
Skąd : Adminland

Skrócenie tury gry. Empty
PisanieTemat: Skrócenie tury gry.   Skrócenie tury gry. Icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 1:17 pm

Ostatnimi czasy spotykam się z głosami, iż obecny system tur - cztery i pół na miesiąc - to za mało. Budowa floty wojennej zajmuje za dużo czasu, długo się czeka, i tak dalej. Wobec tego, puszczam ankietę publiczną. Są dwie opcje: zostawić jak jest, lub skrócić. Głosowanie jest obowiązkowe, i każdy ma napisać jednym postem, dlaczego chce wybrać tak, a nie inaczej. Gdy wszyscy się wypowiedzą, zostaną podjęte zmiany.
Powrót do góry Go down
https://pbfgalaktyka.forumpolish.com
AdDur
Gracz
AdDur


Liczba postów : 219
Data rejestracji : 19/07/2013
Age : 29
Skąd : M(h)roczna Wieża

Skrócenie tury gry. Empty
PisanieTemat: Re: Skrócenie tury gry.   Skrócenie tury gry. Icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 1:21 pm

Ujmę to tak - ja jestem realistą. Najważniejsze jest to aby wszyscy, a zwłaszcza GM zdążyli bez stanu wiecznego wkurzenia pt "goni mnie czas, czas!" i nie ucierpiały sprawy prywatne. Jeżeli jest to możliwe i nie odbije się negatywnie na grze, to jestem zwolennikiem skrócenia. Ja osobiście jestem zdolny szybko odpisywać, ale nie każdy ma czas, a zwłaszcza GM więc tą kwestię jeśli i jeśli tak o ile wolę zostawić Modellerowi. Wolę jakość nad szybkość.
Powrót do góry Go down
Rizi




Liczba postów : 50
Data rejestracji : 13/08/2013

Skrócenie tury gry. Empty
PisanieTemat: Re: Skrócenie tury gry.   Skrócenie tury gry. Icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 1:23 pm

Gra, idzie troche za wolno proponuje 2 tury na tydzień, ale jak nie da rady GM będzie miał nawał obowiązków to nic się nie stanie, jeśli zostanie ta tura na tydzień, ale jeśli będzie miał czas niech postara sie zorganizować 2 tury.Gra nabierze wtedy tempa.
Powrót do góry Go down
NiniHappyFace

NiniHappyFace


Liczba postów : 150
Data rejestracji : 19/07/2013

Skrócenie tury gry. Empty
PisanieTemat: Re: Skrócenie tury gry.   Skrócenie tury gry. Icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 1:36 pm

Głosuję nad skróceniem, ale nie na zasadzie sztywnej ramy, że koniecznie dwie tury na tydzień.

Ja sama proponuję taki prosty system, że jak każdy da już odpis i zrobi swoje działania, a Modeller wyrobi się z odpisem i zrobieniem tego co zaplanował, to można zacząć następną turę wcześniej.

A przy podawaniu aktualnej tury po prostu by pisano kiedy mija te 7 dni przepisowych.

W ten sposób jak gdyby ktoś miał mniej czasu to nie zostanie pokrzywdzony, a jak wszyscy zrobią swoje to nie będzie każdy musiał czekać parę dni jeszcze zerkając co najwyżej czy nie ma spamu na Rozmowach ogólnych.
Powrót do góry Go down
Peroox

Peroox


Liczba postów : 354
Data rejestracji : 25/07/2013

Skrócenie tury gry. Empty
PisanieTemat: Re: Skrócenie tury gry.   Skrócenie tury gry. Icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 2:49 pm

Myślę, że tempo 3 aktualek na 2 tygodnie czyli 6 na miesiąc byłby dobrym pomysłem.

Jednak gdy zacznie się październik sam nie wiem czy będę miał czas się wyrobić Wink, bo zaczną się studia, a ja mam tak pięknie poukładany plan, że tego czasu na odpiski może nie być, a wtedy tygodniówka może być dla mnie jak znalazł Wink.

Bynajmniej na razie gdybym miał odpiski już od razu, to byłbym w stanie wyrobić się szybciej. To zależy tylko od tego kiedy te odpowiedzi dostanę, bo czasami trzeba zrobić jeszcze kilka dodatkowych ;-).
Powrót do góry Go down
Zgredźmin

Zgredźmin


Liczba postów : 219
Data rejestracji : 21/07/2013

Skrócenie tury gry. Empty
PisanieTemat: Re: Skrócenie tury gry.   Skrócenie tury gry. Icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 3:02 pm

Ja bym to pozostawił tak jak jest.
Powrót do góry Go down
https://www.facebook.com/KronikaHistoryczna
Troll




Liczba postów : 38
Data rejestracji : 14/09/2013

Skrócenie tury gry. Empty
PisanieTemat: Re: Skrócenie tury gry.   Skrócenie tury gry. Icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 3:04 pm

Dla mnie jest ok niech zostanie tak jak jest zwłaszcza że teraz mam naprawdę niewiele czasu i już zrezygnowałem z jednego pbf'a a tutaj se wbijam 10 minut i mam pbf'a z głowy na dany dzień.
Powrót do góry Go down
Richtus

Richtus


Liczba postów : 122
Data rejestracji : 19/07/2013
Age : 31

Skrócenie tury gry. Empty
PisanieTemat: Re: Skrócenie tury gry.   Skrócenie tury gry. Icon_minitimeNie Wrz 22, 2013 3:43 pm

Podpisuję się pod postem Perooxa. Można trochę przyspieszyć jeśli GM uważa to za realne ale bez spiny Razz
Powrót do góry Go down
Modeller
Admin
Modeller


Liczba postów : 914
Data rejestracji : 17/07/2013
Age : 29
Skąd : Adminland

Skrócenie tury gry. Empty
PisanieTemat: Re: Skrócenie tury gry.   Skrócenie tury gry. Icon_minitimeCzw Wrz 26, 2013 5:37 pm

Okej. Jako że sonda się skończyła, wypowiedzieli sie gracze, temat zamykam. Tura pozostaje w obecnej długości na tak długo, jak uznamy to za konieczne (jeśli będzie mniej roboty, a jak dotąd jej przybywa, stan się zmieni). Dziękuję za odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
https://pbfgalaktyka.forumpolish.com
Sponsored content





Skrócenie tury gry. Empty
PisanieTemat: Re: Skrócenie tury gry.   Skrócenie tury gry. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Skrócenie tury gry.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gra PBF Galaktyka :: Archiwum :: Archiwum :: Poza grą :: Rozmowy ogólne-
Skocz do: